У США назвали шість умов, необхідних для залучення інвестицій в Україну (Фото:Lisa Johnson / Pixabay)

У США назвали шість ключових елементів, необхідних для залучення приватних інвестицій в Україну. Таку заяву зробила спецпредставник США з економічного відновлення України Пенні Пріцкер на щорічних зборах Американської торгової палати.

За словами Пріцкер, для залучення інвестицій в Україну необхідні: безпека, реформи, нові інструменти підтримки, розвиток інфраструктури, компенсація Росією завданих збитків та інтеграція біженців і ветеранів, повідомляє UBN.

Посадовиця також наголосила, що антикорупційна реформа, як і раніше, має вирішальне значення для залучення приватного сектора, необхідного для повного відновлення економіки України.

Серед інструментів підтримки вона перерахувала страхування інвестиційних ризиків і морське страхування. «Нам необхідно підтримати розвиток інфраструктури, потрібної для розширення доступу до ринків і збільшення експорту», — вважає Пріцкер.

Вона нагадала, що робота одеських портів у короткостроковій перспективі дозволила збільшити експорт зерна та сталі з 2 млн тонн на місяць до 7−8 млн тонн, що може додати $25 млрд, або 8% до ВВП України та потенційно збільшити податкові надходження на $5 млрд на рік, що становить майже 10% державного бюджету.

Читайте також:

Раніше повідомлялося, що для підтримки інвесторів в Україні можуть запровадити страхування воєнних ризиків.

22 листопада 2023 року Рада схвалила закон про страхування інвестицій від воєнних ризиків.

От Admin